Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-04-27
379432
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Skärgårdsmotiv med ångaren Visby, Fårösund, otydligt signerad, a tergo daterad 96, olja på pannå, ca 29x47 cm