Lockurna Kina
2016-04-28
379427
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LOCKURNA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått i form av figurer i landskap, höjd ca 16 cm
Spricka samt ett nagg, slipad övre kant