Golvlampa
2016-04-27
379340
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, Sverige, 1950-tal, metall med dubbla skärmar, höjd ca 130 cm
Bruksslitage