Anselm Dahl oljemålning
2016-04-27
379333
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANSELM DAHL (1897-1964): Kustvy, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 65x45 cm