Esaias Thorén litografi
2016-04-27
379317
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981), tre ansikten, litografi, signerad och daterad Esaias Thorén -67 H.C. IX/XL, 50 x 42 cm