Jardinjär i mässing
2016-04-27
379304
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JARDINJÄR, sent 1800-tal, England, förgylld mässing, Thomas Latham & Ernest Morton, längd ca 38 cm
Smärre slitage