Thea Ekström blandteknik
2016-04-27
379283
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEA EKSTRÖM (1920-1988), Tecken, signerad och daterad Ekström 22 III 67, blandteknik på papper, dedikation, ca 32x32 cm