Matskedar och teskedar silver
2016-05-08
379266
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATSKEDAR, 7 st., TESKEDAR, 3 st., silver, fiolskaft, delvis 1700-tal, vikt ca 400 g
slitage