Ivan Saltykov
2016-04-27
379261
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IVAN SALTYKOV, bägare, silver, Moskva 1889, förgylld insida, höjd 5,5 cm, vikt 46 g, SKED, emaljarbete, Ryssland, längd 1 cm, kontrollstämplad, vikt 9,5 g
Smärre slitage