Roland Svensson litografi
2016-04-26
379208
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Ytterskärgården, signerad roland S, p.t jan 1956, färglitografi, ca 32x28 cm
Gulnad