Orientaliskt porslin
2016-04-27
379197
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTALISKT PORSLIN, 5 dlr, bestående av: fat, 3 st., diameter 21-23 cm, lockask, kopp, Kina, 17/1800-tal
Samtliga delar med nagg, skador, lagning