Spänne i silver
2016-04-26
379158
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DRÄKTSPÄNNE, 2-delat, förgyllt silver, persiskt, driven dekor med blomsterslingor, tyska kontrollstämplar, höjd 8,5x10 cm vardera, vikt ca 158 g