Evert Lundquist oljemålning
2016-04-26
379112
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
EVERT LUNDQUIST (1904-1994) "Genom fönstret, lll", signerad E. L., 1973, olja på pannå, ca 23 x 26 cm