Ljuskrona nationalromantisk
2016-04-26
379060
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, nationalromantisk / jugend, 1910/20-tal, stomme i ek, sex ljusarmar samt invändig belysning, slipad glasskärm, höjd 130 cm, diameter 110 cm
Smärre slitage