Vitrinskåp 1800-tal
2016-04-26
379030
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VITRINSKÅP, 1800-tal, vitmålat med bronserad dekor, inrett med hyllplan, höjd 185, 68 x 35 cm, nyckel finns
Renoverat och kompletterat, senare bemålat, smärre ytskador, nyckel finns