Bonad Kina
2016-04-26
379023
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VÄGGBONAD, Kina, 1900-tal, silke, figuralt mönster med fåglar och träd, 95x170 cm
Smärre slitage