Karl Axel Pehrson
2016-04-26
379016
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (2) Kompostion med blomor och djur, signerad och daterad -86 resp 89, 118/385 resp 291/385, färglitografi, ca 35 x 27 resp 27 x 35 cm