Edvin Ollers oljemålning
2016-04-26
379001
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959), Sjöbodar, signerad och daterad E Ollers 1949, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 45 x 38 cm