Bengt Fransson
2016-04-26
378996
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): Stranden Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 54 x 65 cm