Ljuskrona
2016-04-25
378932
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSKRONA, 2000-tal, metallstomme behängd med prismor, elektrifierad samt försedd med centralt placerade stearinljushållare, höjd 70, diameter 35 cm
Minimalt slitage