Anders Fogelin oljemålning
2016-04-25
378911
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Aeljétak" signerad och daterad 1967, olja på duk, , 65x70 cm