Skål silver
2016-04-25
378898
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅL, silver, 18/1900-tal, oktagonal form, fantasistämplar samt holländska stämplar bl a exportstämpel, sidor med graverad dekor, handtag med genombruten dekor samt kerubansikten, fot med genombruten gallerdekor, vikt ca 298 g