Byrå sengustaviansk
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets första hälft, 2 lådor, fanérad i mahogny, snedställda hörn, höjd 74, 61 x 41,5 cm
Åldersrelaterat slitage, skador: fanersavslag, lösa detaljer, lös hörnlist (medföljer), ena främre benet löst.
378885
2016-04-25