Oidentifierad konstnär sydostasien
2016-04-24
378770
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, bataljscen med demoner, sydostasien, olja på duk, ca 226 x 84 cm, rullad