Olle Nordberg
2016-04-24
378711
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Häst, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 21x26 cm, medföljer bok