Olle Nordberg
2016-04-24
378710
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986), Interiör med par, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 23x32 cm