Georg Pauli akvarell/ blyerts
2016-04-26
378688
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG PAULI (1855-1935): "Idéskiss till muralmålning", signerad i blyerts G Pauli, akvarell/blyerts på papper, ca 25,5 x 26,5 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
I passepartout, oramad