Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
SPEGEL, KONSOLBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, fasettslipat glas, spegelns mått ca 116x51, bordets mått höjd ca 77, 56x24 cm
Ytskador, ett ben med pastellagebortfall, stenskiva saknas
378652
2016-04-24