Spegel med konsolbord
2016-04-24
378652
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, KONSOLBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, fasettslipat glas, spegelns mått ca 116x51, bordets mått höjd ca 77, 56x24 cm
Ytskador, ett ben med pastellagebortfall, stenskiva saknas