Peter Dahl färglitografi
2016-04-27
378630
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Årstider", signerad och daterad Peter Dahl -82, 81/120, färglitografi, bildmått, 61x48 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg