Karl Mårtens färglitografi
2016-04-25
378497
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Sädesärla, sigillstämplad, signerad Karl Mårtens, pt, bladstorlek ca 21x21 cm