Oljemålning
2016-04-24
378487
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, monogramsignerad, olja på pannå, ca 29x33 cm