Vinglas 1800-tal
2016-05-02
378470
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
VINGLAS, 6 st., olika, snapsglas, dricksglas, Sverige 1800-talets första hälft, höjd ca 13,5 cm
Nagg