Cocktailglas silver
2016-04-24
378455
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COCKTAILGLAS, 6 st, silver, Finland, 1990-tal, invändig förgyllning, höjd 9,5 cm, vikt ca 436 g