Oljemålning 1885
2016-04-24
378448
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, barn framför stuga, olja på pannå, signerad E 85, 32 x 17 cm
Vita färgstänk