Fruls Tilpo
2016-04-24
378438
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRULS TILPO (född 1960): "Undervattensvattenfall", signerad Tilpo, olja på duk, 38x46,5 cm