Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950): "Hate (månhundar) slukar mångudinnan", No 3 i serien Ragnarök hösten 1938, monogramsignerad och daterad O Elgström 1938, akvarell, 50x36 cm
378413
2016-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här