Miniatyrmålningar
2016-04-23
378351
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRMÅLNINGAR, 17/1800-tal, samtida ramar, 9,5x10 resp 8,5x6,5 cm
Slitage, 1 saknar glas