Slevar 3 st
2016-04-23
378348
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOPPSLEVAR, 2 st., SÅSSLEV, silver, svarvade och svärtade trähantag, längd ca 25-42 cm
Slitage, lagningar