Yrjö Edelmann färglitografi
2016-04-23
378338
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad Y Edelman, färglitografi, bladstorlek, ca 61x44 cm, ramad