Ragusked såsslevar ströskedar
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RAGUSKED, SÅSSLEVAR, STRÖSKEDAR, 5 dlr, silver, 1800-tal, bl a Gustaf Otto Sjöberg (1803-1824), Falun 1819, Eric Björkman (1796-1816/44), Eskilstuna 1801, längd 18-27 cm, vikt ca 300 g
Kuntoraportti
Lagningar, gravyrer
378316
Päivämäärä:
2016-04-23