Robert Högfeldt akvarell
2016-04-28
378248
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Dopp med åskådare, signerad R. Högfeldt, akvarell, 36x24 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg