Bords/toilettespegel sterlingsilver 1906
2016-04-29
378238
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDS/TOILETTESPEGEL, sterlingsilver, stämplad A & J. Zimmerman, Birmingham 1906, sköldformad, hjärtformat spegelglas med fasetterad kant, hamrad yta, baksida med stöd klätt i lila sammet, höjd ca 32 cm,
bruksslitage