Johan Ossian Andersson oljemålning
2016-04-23
378199
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Segelbåtar till havs, signerad J. Ossian, olja på duk, ca 64x99 cm
Revor, krackeleringar