Taklampa glas/mässing
2016-04-23
378169
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1960-tal, möjligen Carl Fagerlund, Orrefors, pressglas och mässing, höjd ca 30, Ø 32 cm
Bruksslitage