Bordslampa 1920/30-tal
2016-04-23
378154
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1920/30-tal, förkromad med lampfattning i porslin, höjd 32 cm
Visst slitage