Max Walter Svanberg akvarell
2016-04-23
378151
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Imaginär komposition med enhörning, hus och kvinna vid havet, signerad max walters -39, akvarell 32x50 cm