Vattenpipa siverfolierat trä
2016-04-23
378074
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VATTENPIPA, silverfolierat trä, främre orienten, 1900-talets första hälft, dekor med djur och växtornament, delbar, höjd 38 cm
Skador och bucklor