Skyltar
2016-04-23
378063
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKYLTAR, 4 st., 1940/50-tal, för choklad m m, kartong monterat i ram, största mått 58 x 99 cm
Smärre slitage och mindre fläckar