Etui silver
2016-04-25
378059
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ETUI, silver, stämplar J. J. H., sannolikt Tyskland 1940-50-tal, svenska importstämplar, rektangulärt, vid öppningen cabochonslipad turkos, ca 9,4x5,8 cm, vikt ca 105 g