Philip Von Schantz
2016-04-22
378011
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PHILIPS VON SCHANTZ (1928-1998): Vettar, signerad v. Schantz, 145/150, färglitografi, ca 38x49 cm